Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Słoneczna pomoc dla Dorotki

Piękna letnia pogoda sprzyjała zbiórce pieniędzy, która w niedzielę 29 kwietnia zorganizowana została w Głuszycy na boisku sportowym, na placu targowym i przy ul. Leśnej. W czasie „Moto-rajdowej pomocy dla Dorotki” zebrano ponad 20 tys. zł.

Przejazdy rajdówką w roli pilota, dmuchany plac zabaw dla dzieci, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, pokaz wozu strażackiego i quada, występ taneczny dzieci z Przedszkola Samorządowego w Głuszycy, mecz piłki nożnej „Ojcowie vs. Synowie”, przejazdy gokartami, przejażdżka konno – to atrakcje, które towarzyszyły festynowi. Gościem honorowym był Bartek Gołębiewski, aktualny mistrz Polski seniorów i młodzieżowców w kategorii średniej w boksie olimpijskim.

Rodzice małej dziewczynki chorej na rozszczep kręgosłupa serdecznie dziękują wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę. Pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację dziecka. Wielkie wyrazy uznania dla całej rzeszy osób, które poświęciły swój wolny czas i wsparły organizacyjnie akcję charytatywną. Szczere wyrazy podziękowania za okazaną hojność i dar serca organizatorzy kierują do licznie przybyłych na festyn głuszyczan oraz gości z różnych, czasem bardzo odległych miejscowości.

Organizatorami festynu byli: Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Rally Jedlina przy wsparciu OSP w Głuszycy Górnej. Wydarzenie objął honorowym patronatem burmistrz miasta Roman Głód.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

2 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica