Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy

Spalali kalorie dla Lancelota, czyli…

…Dolnośląskie Towarzystwo Miłośników Zabytków w Siedlęcinie. W miniony weekend, pod patronatem DTMZ przeprowadzono wiosenne porządki w obrębie jednego z najważniejszych zabytków dolnośląskich – czternastowiecznej Wieży Książęcej w Siedlęcinie.

Wycinano samosiejki, krzaki, sprzątano teren w obiektach gospodarczych. Oprócz 28 członków DTMZ, w działaniach wzięły też udział: Stowarzyszenie Historyczne „Sudety”, Fundacja „Anna” z Gostkowa oraz Grupa Poszukiwawcza „Riese”. Po ciężkiej i mozolnej pracy, nasi dolnośląscy miłośnicy zabytków, tradycyjnie już posilili się przy ognisku. Oprócz pieczonych kiełbasek, był też kapuśniak.
A już 11 maja grupa spotka się na polanie pod Zamkiem Cisy na tradycyjnym, wiosennym ognisku. W planach m. in. foto-zwiedzanie ruin zamku, strzelanie z wiatrówek do tarczy oraz wspólne pieczenie kiełbasek.
Fot. użyczone (DTMZ)

15 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica