Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Spędź aktywnie Dzień Dziecka w Jedlinie

Rada rodziców przy Miejskiej Szkole Podstawowej w Jedlinie-Zdroju zaprasza w najbliższa niedzielę (4 czerwca) na festyn z okazji Dnia Dziecka. Początek zabawy o godz. 14.00.

festyn_jedlina

Impreza rozpocznie się zabawą z animatorami ze świebodzickiego Kamayu Art. Kilku opiekunów zapewni zarówno dzieciom jak i ich rodzicom start w konkursach. Uczniowie wezmą udział w zabawach z chustą animacyjną, pobawią się skoczkami lub w łowienie rybek. Nie zabraknie malowania buziek i puszczania dużych baniek mydlanych oraz skręcania balonów. Animatorzy zadbają również o najmłodszych, dla których zostanie stworzony specjalny kącik. Zabawy potrwają do godz. 16.00. Później swoją odwagę w akcji ratunkowej pokażą strażacy z OSP w Głuszycy. Najpierw ugaszą płonący samochód, aby następnie pokażą jak pracuje sprzęt do cięcia aut. O godz. 16.30 goście specjalnym będzie bokser Rafał Kaczor. Olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski skomentuje walki pokazowe swoich podopiecznych z Kaczor Boks Team Wałbrzych. O godz. 17.00 odbędzie się pokaz mody dziecięcej na lato z ekologicznych materiałów. Później rozpoczną się zabawy z piłką na boisku, oczywiście z nagrodami. Dla chcących spędzić czas, niekoniecznie na sportowo, przewidziano różne zabawy przy stoliku. Około 17.30 rozpocznie się zabawa przy muzyce, która zakończy imprezę.

Dzięki sponsorom i zaangażowanym w organizację festynu dzieci będą mogły za darmo korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i kuli sferycznej zorbing. Stajnia koni Jedlinka zapewni darmowe przejażdżki konne. Również darmowe będą gry w minigolfa i w tenisa stołowego. Odważniejsze dzieci będą mogły przejechać się autem off road. Przygotowane zostanie specjalne miejsce (ławeczki i stoliki), aby móc odpocząć i spróbować: pysznych ciast, kiełbasek z grilla, wiejskiego chlebka ze smalcem i ogóreczkiem oraz popcornu.

– Zapraszamy wszystkie dzieci z Jedliny-Zdroju i okolic do udziału w zabawie – mówi przewodnicząca rady rodziców Anna Mączka. Atrakcje są tak dobrane, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie.

30 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica