Aktualności, Polecamy

Spektakl Brave Kids Together podbił serca wałbrzyszan!

Niezwykle barwny i wzruszający spektakl, zaprezentowany w Starej Kopalni w Wałbrzychu zakończył pierwszą edycję Brave Kids Together. Zobaczyło go prawie 300 mieszkańców naszego regionu. Dzień później, w Teatrze Polskim we Wrocławiu międzynarodową grupę młodych artystów podziwiała liczna publiczność – ponad 700 osób, głównie dzieci i młodzież wrocławskich przedszkoli i szkół.

Projekt Brave Kids Together jest rozszerzoną wersją projektu Brave Kids, który Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła organizuje już od 2009 roku. Do udziału w projekcie zaproszone zostały artystyczne grupy dziecięce i młodzieżowe z różnych środowisk i krajów (w tym osoby z niepełnosprawnościami) z Polski, Gruzji, Ukrainy i Rumunii. – Ideą projektu jest różnorodność jako wartość oraz przekonanie, że każda osoba, niezależnie od pochodzenia czy stopnia niepełnosprawności może wnieść pozytywny wkład w otoczenie – mówi Agnieszka Ćwieląg, organizatorka i reżyserka Brave Kids. – Wystarczy tylko stworzyć przestrzeń, aby indywidualne talenty i wyjątkowość każdej osoby mogły zostać wyrażone. Sztuka jest narzędziem, które to umożliwia – dodaje.

Więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który już 5 listopada do kupienia w kioskach i salonikach prasowych na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Red (ala)

Fot. użyczone/Brave Kids

 

3 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica