Aktualności, Polecamy

Spełnili marzenie nastolatka

Dzięki Fundacji Mam Marzenie jej podopieczny Paweł z Wałbrzycha spełnił swoje marzenie i zwiedził Warszawę. Nastolatek był m.in. w Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik.

Spelnione_marzenia

Szesnastolatek pasjonuje się historią, zwłaszcza okresu PRL. Jego marzeniem było zwiedzenie Warszawy. W ubiegły weekend udało się je zrealizować.

Marzenia podopiecznych Fundacji można podzielić na kilka kategorii: „być”, „dostać”, „spotkać” oraz „zobaczyć”. Paweł z Wałbrzycha chciał „zobaczyć”… Warszawę. I udało się!

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z wrocławskiego i warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie oraz wsparciu agencji PR Partner of Promotion, Paweł przyjechał do stolicy w zeszły weekend. Wolontariusze i pracownicy agencji przygotowali interesujący plan 2-dniowej wizyty.

Paweł zwiedził Pałac Kultury i Nauki od piwnic aż po sam dach, obejrzał Pałac w Wilanowie, Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Powstania Warszawskiego, które pochłonęło go na kilka godzin. Pogoda dopisała, wiec do planu dnia udało się dołożyć długie spacery po Starówce i Krakowskim Przedmieściu. Wielką atrakcją dla Pawła była również jazda metrem na drugi brzeg Wisły.

– Dla Pawła były to niezapomniane dwa dni. Staraliśmy się pokazać naszemu podopiecznemu wszystkie najważniejsze i historyczne miejsca w Warszawie, tak aby zobaczył i nauczył się jak najwięcej. Wszystko udało się znakomicie. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy zaangażowali się w spełnienie tego marzenia – mówi Anna Szymańska, wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 roku w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów. Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6800 marzeń chorych dzieci.

Opr. (red)

Fot. użyczone

7 października 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica