Na sygnale, Polecamy

Sporo „marychy” w aucie

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 20-latka. W jego samochodzie mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 100 porcji marihuany. Podejrzany najpierw trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i został objęty dozorem policyjnym.

Marihuana_6.06

Funkcjonariusze podejrzewali młodego mężczyznę o to, że może posiadać narkotyki. Po zebraniu obszernego materiału dowodowego, postanowili zatrzymać 20-latka. Podczas przeszukania jego samochodu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 100 porcji handlowych marihuany. Narkotyki trafiły do laboratorium, a mężczyzna do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego przyznał się do posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został objęty dozorem policji. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy w tym, czy zatrzymany zajmował się również handlem narkotykami.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat więzienia.

Fot. ilustracyjne

19 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica