Polecamy, Sport

Sportowcy nagrodzeni

Samorząd Województwa Dolnośląskiego docenił sportowców i trenerów, którzy zdobyli medale na najważniejszych imprezach sportowych w 2018 roku. Marszałek Cezary Przybylski oraz Michał Bobowiec, członek zarządu województwa wręczyli nagrody naszym mistrzom.

Nagrodzonych zostało 32 zawodników i trenerów z całego województwa. To przedstawiciele kilkunastu dyscyplin sportowych, m.in:. siatkarze, pływacy, szachiści, kajakarze, szermierze i przedstawiciele sztuk walki. Łączna kwota przyznanych nagród w tej transzy to 67,6 tys. zł. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Aleksander Śliwka i Damian Wojtaszek (siatkarscy mistrzowie świata), Jacek Gaworski (srebrny medalista mistrzostw Europy we florecie, uprawiający szermierkę na wózku), Konrad Powroźnik (multimedalista pływackich mistrzostw Europy głuchych) oraz Wojciech Kordyalik (medalista mistrzostw Europy w judo).

− To spotkanie tuż przed Nowym Rokiem jest okazją do złożenia gratulacji i podziękowań za wasz wysiłek, determinację oraz znakomite wyniki.  Życzę wam dalszych sukcesów oraz zapału do walki o najwyższe miejsca na podium – mówił podczas konferencji marszałek Cezary Przybylski.

− Jesteście najlepszą promocją naszego województwa nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i obiecujemy, że będziemy was wspierać w dalszym rozwoju – zaznaczył Michał Bobowiec, członek zarządu województwa.

Fot. użyczone (UMWD)

29 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica