Polecamy, Sport

Squash w Aqua-Zdroju

Szykuje się gratka dla miłośników gry w squasha. Zapraszamy na turniej kat. B kobiet oraz open. Zawody zaplanowano w najbliższą sobotę (1 kwietnia) w Aqua-Zdroju Squash&Fitness Center! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

squash_az

Imprezę zgłoszono do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii B. Zawody są otwarte, ale potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić za pośrednictwem strony: www.pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html (ci, którzy tego nie zrobią, nie zostaną sklasyfikowane w rankingu PFS). Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca do godziny 12:00 mailowo pod adresem: fitness@aqua-zdroj.pl oraz w recepcji Aqua-Zdrój Squash&Fitness Center. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, nr telefonu, nr licencji PFS.

Turniej, który odbędzie się 1 kwietnia zostanie rozegrany systemem pucharowym na 2 kortach, a maksymalna liczba uczestników w każdej z kategorii to 32 osoby. Opłaty: turniej open – 70 zł (w tym 10 zł na PFS), turniej kobiet – 60 zł (w tym 10 zł na PFS). Wpłat należy dokonywać w recepcji klubu w dniu turnieju. Główny sędzia oraz organizator turnieju: Anna Żabska tel. 606 902 323.

28 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica