Kultura, Polecamy

Stand-up w A’Propos. Rozdajemy bilety!

Klub A’Propos w Wałbrzychu serdecznie zaprasza w czwartek, 4 października godz. 19:30 na kolejną odsłonę stand-upu. Żartować będą Damian Skóra i Paweł Chałupka, którego film z występu ma ponad milion wyświetleń na platformie YouTube. Imprezę poprowadzi „Klejnot Sudetów” Ryszard Mazur.

Stand-up Pawła Chałupki to opowieści ukazujące, jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 roku. Zdobywca drugiego miejsca na Antrakt Stand-up Festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central, a także na roaście Tego Typa Mesa i Popka.
Damian Skóra to osoba transwiekowa – dziecko, czasem starzec zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął drugie miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim i śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na Facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech. Niedawno zdobył główną nagrodę na festiwalu „Ludzik – one man show”. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab i Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się także w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” i „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych. Bilety 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy.
Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na stand-up. Do 2 października do godziny 12:00 prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Stand-up, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

2 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica