Na sygnale, Polecamy

Staranował ogrodzenie

Poważnie ucierpiał parkan wokół dawnego domu Gustava Beckera przy ul. Łącznej w Świebodzicach, który w 2013 roku został odnowiony. Kierowca BMW z całym impetem wjechał w płot kierowcę, zniszczył nawet jeden z potężnych słupów.

ogrodzenie

Sprawca porzucił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia, a wszystko wydarzyło się w miniony poniedziałek (6 lutego) w godzinach popołudniowych. Do czasu przyjazdu policji auto pilnowali strażnicy miejscy.

Funkcjonariusze sprawdzili właściciela auta, którym okazał się mieszkaniec Strzegomia, ale jak twierdził to nie on kierował samochodem podczas feralnego poniedziałku. Wskazał nawet osobę, która jego zdaniem jechała wtedy BMW. Policja na razie nie znalazła mężczyzny pod wskazanym adresem.

Dodajmy, że magistrat będzie starał się, by sprawca z własnej kieszeni pokrył straty jakich narobił. Na razie jeszcze nie oszacowano dokładnie szkód jakich narobił nieodpowiedzialny szofer.

Fot. użyczone (UM Świebodzice)

11 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica