Na sygnale, Polecamy

Starsza kobieta nie przeżyła potrącenia

Do dwóch poważnych zdarzeń z udziałem pieszych doszło w minioną środę w Wałbrzychu. Potrącenia przez samochód osobowy nie przeżyła niestety 70-letnia kobieta. Uderzona natomiast przez pociąg 33-latka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obie kobiety w chwili wypadku były nietrzeźwe.

Do zdarzenia drogowego doszło w środę (5 czerwca) przed godziną 9:00 przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Siedemdziesięciolatka w chwili wypadku przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Pomimo, że kobieta bardzo szybko trafiła do szpitala, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu.
Drugie ze zdarzeń miało miejsce tego samego dnia około godziny 16:00 w rejonie dworca kolejowego Wałbrzych Szczawienko. 33-letnia wałbrzyszanka przechodząc w miejscu niedozwolonym przez torowisko nie zauważyła nadjeżdżającego pociągu i została potrącona. Kobieta miała dużo szczęścia, bo przeżyła wypadek, ale z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że była nietrzeźwa. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica