Na sygnale, Polecamy

Staruszka okazała się złodziejką

Starsza pani wykorzystała nieuwagę innej kobiety i zabrała jej torby z zakupami. Szybko została zatrzymana, a policjanci odzyskali skradzione sprawunki. Przebiegłej 77-latce grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu 77-latka okradła 47-letnią kobietę robiącą zakupy w jednym ze sklepów w dzielnicy Piaskowa Góra. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godziny 16:00 przy ul. Głównej w Wałbrzychu.

Kobieta w wieku 47 lat stanęła w kolejce przy ladzie, a pod oknem zostawiła dwie swoje torby. Kiedy zrobiła zakupy okazało się, że obie zniknęły. W sklepie znajdowały się na szczęście kamery monitoringu, które zarejestrowały moment kradzieży. Na nagraniu widać jak torby zabiera starsza kobieta często pojawiająca się w tym miejscu. Złodziejka wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i wyszła niezauważona z dwoma torbami, w których były sukienki, portfel oraz pojemniki na śniadanie. Policjanci zatrzymali starszą panią już 1 września, gdy ta pojawiła się w tym samym sklepie. Mundurowi wezwani na miejsce zdarzenie ustalili adres zamieszkania podejrzewanej o kradzież 77-latki i udali się z kobietą na przeszukanie. W trakcie czynności procesowych policjanci odzyskali skradzione mienie o wartości 770 złotych.

77-letnia wałbrzyszanka stanie teraz przed sądem i odpowie za kradzież. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne

9 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica