Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Studniówka w kopalnianych wnętrzach

Tego jeszcze nie było. Stara Kopalnia w Wałbrzychu po raz pierwszy gościła uczestników zabawy studniówkowej. Jako pierwsi swój bal na 100 dni przed najważniejszym egzaminem   w życiu zdecydowali się w tym miejscu zorganizować maturzyści z Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu.

Pomysł był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Mimo początkowych obaw, nie tylko młodzieży, ale również nauczycieli i dyrekcji szkoły, okazało się, że Stara Kopalnia wręcz idealnie nadaje się na tego typu wydarzenie.

Do tej pory w Centrum Nauki i Sztuki gościli przeważnie artyści, uczestnicy warsztatów lub rozmaitych konferencji, rzadziej albo wcale bywalcy podobnych balów. Tymczasem studniówka Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzycha była nie tylko doskonale zorganizowana, ale będzie wspominana przez młodzież jeszcze bardzo długo. A to z powodu wyśmienitej zabawy w tym wyjątkowym miejscu. Studniówkę w Starej Kopalni zorganizowano po praz pierwszy, ale widząc doskonale bawiących się maturzystów z III LO można przypuszczać, że chyba nie po raz ostatni.

Fot. użyczone (Kazimierz Korolczuk/Kodak Express SuperFotograf.pl)

11 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica