Kultura, Polecamy

Świat i już

W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu premiera goni premierę. Już 30 marca o godz. 17.00 zapraszamy najmłodszych widzów (3+) na premierę spektaklu „Świat i już” Philippe’a Dorina w reżyserii Bartosza Kurowskiego.

To opowieść o niezwykłej sile wyobraźni, na którą składają się metaforyczne historie o największym kraju na świecie. Tworzą ją aktorzy, którzy na oczach i przy aktywnym udziale małych widzów wyczarowują różne światy. Poprzez zabawę powstaje historia o małym chłopcu Leo, który zgubił uśmiech. Zanurzmy się wspólnie w tej opowieści i sprawmy, by chłopiec stał się szczęśliwy.
Konwencja teatru w teatrze oraz liczne interakcje wprowadzają małego widza w kulisy tworzenia spektaklu. Ta teatralna wyprawa to próba uruchomienia wyobraźni dziecka, ukazania jego wrażliwości i sposobu myślenia, a zarazem odsłaniająca mechanizmy poznawania świata przez najmłodszych.
Najbliższe pokazy popremierowe spektaklu „Świat i już” – 31 marca oraz 7 kwietnia o godz. 12.30. Zapraszamy!
Philippe Dorin Le monde, point, à la ligne „Świat i już”
przekład: Ewa Umińska-Plisenko
reżyseria: Bartosz Kurowski
scenografia i kostiumy: Klaudia Laszczyk
muzyka: Łukasz Matuszyk
obsada: Anna Jezierska, Kamil Król, Paweł Kuźma
Bilety na spektakl: 25 zł (na premierę), 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci). Kasa biletowa teatru: tel. 74 666 73 41 – czynna w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone/W. Łomża

30 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica