Na sygnale, Polecamy

Szkot awanturował się na weselu w Książu

Zamiast bawić się, wszczynał awantury. Przyjechał na wesele do Polski i po kilku głębszych obywatel Szkocji zaczął zachowywać się agresywnie. Złość wyładował na zabytkowych drzwiach Sali Balowej w Książu, a później zaatakował policjantów. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

zniszczone_drzwi

Do zdarzenia doszło w nocy 6 sierpnia w Zamku Książ, gdzie Szkot bawił się na weselu. Jednak o godzinie 1:00 33-latek postanowił wyładować swoją frustrację na zabytkowych drzwiach jednego z pomieszczeń zamkowych. Pracownicy szybko powiadomili policję. Tymczasem wezwani na miejsce funkcjonariusze zostali zaatakowani przez mężczyznę. Najpierw krewki gość weselny uderzył ręką jednego z policjantów, przez co uszkodził mu radiostację, a następnie próbował kopać, odpychać i szarpać mundurowych, a także wykrzykiwał w ich kierunku wulgarne słowa. Policjanci w końcu obezwładnili mężczyznę i zatrzymali w policyjnym areszcie.

Straty, związane z uszkodzeniem wpisanych do rejestru zabytków drzwi, oszacowano na ponad 2,7 tys. zł, a zniszczona radiostacja warta była 2,1 tys. zł. Podejrzany przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia oraz wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Funkcjonariusze zabezpieczyli mienie w kwocie 5 tysięcy złotych na poczet przyszłej kary.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

10 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica