Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Szykują jarmarki

Mieszkańcy Szczawna-Zdroju i Starych Bogaczowic już wkrótce poczują Wielkanoc, a wszystko w weekend przed świętami dzięki jarmarkom wielkanocnym. Oprócz smacznych potraw, wyrobów wiejskich i rękodzieła, nie zabraknie muzyki na żywo oraz atrakcji dla dzieci.

jarmarki_wielkanocne

Już w sobotę (8 kwietnia) od 11:00 do 18:00, jarmark wielkanocny zagości na terenie gminy Stare Bogaczowice. W pięknej scenerii Pałacu Struga pojawią się liczne stoiska z tradycyjną polską kuchnią, ręcznie wykonanymi ozdobami wielkanocnymi oraz wyrobami, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Tego dnia odbędzie się także konkurs kulinarny „Ciekawe danie z jajem na wielkanocnym stole”. Na laureatów zmagań czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na temat konkursu w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach.

Z kolei w niedzielę (9 kwietnia) od 13:00 do 18:00, w jarmark wielkanocny zamieni się Hala Spacerowa w Parku Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju. Na gości jarmarku czekać będą miody, jaja, wiejskie chleby czy wyroby mięsne. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Organizatorzy zapraszają do aktywnego uczestnictwa w jarmarkach i zaprezentowania swoich wyrobów. Wystawcy nie ponoszą żadnych kosztów. Chęć wystawienia swojego stoiska należy zgłaszać mailowo lub telefonicznie:

Jarmark w Strudze: e-mail.  centrumstbog@onet.pl tel. 535-696-896

Jarmark w Szczawnie Zdroju: e-mail. promocja@szczawno-zdroj.pl tel. 533-474-105.

4 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica