Kultura, Polecamy

Teatr niczym kosmodrom

„Po nas choćby kosmos” Sibylle Berg jest opowieścią o wyprawie na Marsa, do której przygotowują się uczestniczki specjalnego programu kolonizacyjnego. W najbliższy weekend widzowie Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu przekonają się czy uda im się polecieć na inną planetę.

© Bartek Warzecha

Scena kameralna „Szaniawskiego” zmienia się w kosmodrom, rakieta czeka gotowa do startu… Czy bohaterowie spektaklu odnajdą idealnego partnera, z którym na Marsie spędzą resztę życia? Czy, jak na millenialsów przystało, skupieni na ekranach swoich smartfonów, przegapią szansę na szczęście? Paweł Świątek, reżyser millenials, sięga w spektaklu po ludową formę i odpowiada na te pytania w bolesny, ale i humorystyczny sposób. Karolina Bruchnicka po ostatnich sukcesach filmowych, w ten weekend na scenie wałbrzyskiego Teatru! Prawa autorskie Sibylle Berg do sztuki reprezentuje Agencja ADiT.
Spektakl zrealizowany w ramach „Z ogniem w głowie 3. polsko-niemieckich spotkań z teatrem dla młodzieży – 19. Dni Dramaturgii”. Spotkania są współfinansowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz ze środków z budżetu województwa dolnośląskiego.
29 marca / piątek / godz. 19:00 / Scena Kameralna
30 marca / sobota / godz. 19:00 / Scena Kameralna
31 marca / niedziela / godz. 18:00 / Scena Kameralna
Rezerwacja miejsc i informacja: Biuro Obsługi Publiczności, tel.: 74 64 88 301-3 lub na: http://bilety.teatr.walbrzych.pl lub mailowo: biuro@teatr.walbrzych.pl.
Fot. użyczone (Bartek Warzecha)

29 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica