Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Terapia przez muzykę i śmiech

Takie połączenie okazało się nie tylko możliwe, ale również skuteczne w walce z listopadową chandrą. A wszystko to podczas jednej imprezy, która zrealizowana została w Centrum „Witold” w Boguszowie-Gorcach we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas imprezy wystąpili wyjątkowi artyści: Jadwiga Tomczyńska – zjawiskowa harfistka oraz Maksymilian Ambroziak – chłopak z gitarą. Koncert w ich wykonaniu wywołał niesamowite emocje wśród publiczności. Licznie przybyli goście mogli doświadczyć dobroczynnego i leczniczego wpływu muzyki, poddać się relaksującym brzmieniom gitary, harfy i wsłuchać w zmysłowe głosy wokalistów.

Po poruszającym koncercie przyszedł czas na zapoznanie się z wystawą rysunku satyrycznego „Profilaktyka na wesoło” oraz na spotkanie z autorem prac Markiem Bachmatiukiem, karykaturzystą i rysownikiem. Widzowie oglądając prace często uśmiechali się, chętnie rozmawiali też z artystami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła prezentacja pomysłów uczniów boguszowskich szkół na zdrowy styl życia. Prace pokazane na tzw. „Gadającej ścianie” powstały 22 listopada podczas prelekcji na temat zgubnych skutków uzależnień, przygotowanej przez boguszowską policję i zrealizowanej w Centrum „Witold” w ramach happeningu związanego z sadzeniem krokusów – symboli życia w trzeźwości.

Fot. użyczone (Centrum „Witold”)

29 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica