Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Teraz Głuszyca! Obecny burmistrz powalczy o reelekcję

Roman Głód zdecydował i ogłosił, że w nadchodzących wyborach samorządowych będzie ponownie kandydował na burmistrza Głuszycy. Zgromadzonym przy nowo otwartej krytej pływalni Delfinek przedstawił też osoby, które kandydować będą do rady miejskiej oraz rady powiatu z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Romana Głoda.

Burmistrz podziękował obecnym radnym miejskim i powiatowym, a także przedstawicielom jednostek gminnych, lokalnych organizacji pozarządowych i mieszkańcom czynnie angażującym się w życie społeczne za cztery lata wspólnej pracy dla dobra i rozwoju gminy.

-Już wkrótce przedstawimy opinii publicznej podsumowanie działań głuszyckiego samorządu podjętych w czasie mijającej kadencji. Zaprezentujemy także program na nadchodzące 5 lat pracy na rzecz Głuszycy i jej mieszkańców – zapowiedział Roman Głód, który postanowił, że będzie ubiegał się o reelekcję na fotel burmistrza Głuszycy.

Fot. użyczone/materiały prasowe

30 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica