Trzecie miejsce dziewcząt z „Ceramika”

Kobieca drużyna z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju zdobyła brązowy medal podczas zawodów międzyszkolnych w piłce nożnej halowej. Ekipa z uzdrowiska w całych rozgrywkach przegrała tylko jedno spotkanie.

Zespół ze Szczawna-Zdroju wygrał wszystkie mecze w grupie. Kolejno z ZSP „Energetyk” 8:0, z RBS 1:0 oraz z ZS 5 3:1. Drużyna Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie z pierwszego miejsca wyszła z grupy i w półfinale trafiła na faworyta ZS 4, któremu uległa 0:2. W grze natomiast o 3 miejsce dziewczyny ze Szczawna-Zdroju udowodniły, że zasłużyły na miejsce na podium, pokonując po raz drugi w turnieju RBS, znów 1:0.