Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Tu zostawisz swoje śmieci

W Głuszycy uruchomiono Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Działa od 4 maja i znajduje się przy ul. Bohaterów Getta 22 (skup złomu). PSZOK czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz w soboty od godz. 8:00 do 13:00.

W PSZOK-u przyjmowane będą takie odpady jak: papier, makulatura, metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, szkło, odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji, przeterminowane leki i chemikalia, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony, odpady zielone, odzież i tekstylia.

Odpady muszą być dostarczone posegregowane na poszczególne frakcje. Szczegółowe zasady funkcjonowania PSZOK określa jego regulamin.

Dodatkowa zbiórka „objazdowa” odpadów wielkogabarytowych z terenu gminy będzie przeprowadzona w październiku. W tym roku odbierane będą również odpady zielone z poszczególnych nieruchomości według harmonogramu – dwa razy w miesiącu od 11 maja do 23 listopada.

Link do regulaminu PSZOK: http://www.gluszyca.pl/upload/upload/20180502133112(1).pdf.

Fot. ilustracyjne

9 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica