Na sygnale, Polecamy

Tymczasowy areszt za rozbój

Najpierw dokonał kradzieży w jednym z marketów w Wałbrzychu, a następnie pobił ochroniarza, który chciał go zatrzymać. Dzięki szybkiej interwencji policjantów, 19-latek został schwytany  bezpośrednio po zdarzeniu kilka ulic dalej.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 1 czerwca przed godziną 7:00 rano w jednym ze sklepów w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Nastolatek ukradł z marketu dwa napoje energetyczne o wartości 5 zł, co zauważył pracownik ochrony, który natychmiast zareagował. Złodziej nie chciał  odpuścić i za wszelką cenę zamierzał wynieść z marketu napoje. Uderzył ochroniarza w twarz, wybijając mu zęba, a następnie uciekł.

Zaalarmowani policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Dzięki szybkiej reakcji po kilkunastu minutach zatrzymali napastnika. Okazał nim się 19-letni wałbrzyszanin.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Mieszkaniec Wałbrzycha trafił już do aresztu śledczego w Świdnicy.

Fot. ilustracyjne (KMP Wałbrzych)

 

7 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica