Na sygnale, Polecamy

Uciekał, bo miał narkotyki i inne „grzeszki” na sumieniu

Policjanci z Wałbrzycha po krótkim pościgu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który zignorował sygnały do zatrzymania się i próbował uciekać. W trakcie legitymowania funkcjonariusze znaleźli przy 21-letnim wałbrzyszaninie narkotyki, a w wyniku dalszych  czynności odzyskali skradzionego przez mężczyznę notebooka oraz radioodtwarzacz.

Przed tygodniem funkcjonariusze zauważyli przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu mężczyznę jadącego samochodem osobowym, którego podejrzewali o kradzieże i włamania. Kiedy próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, młody kierowca rozpoczął ucieczkę, która skończyła się dla niego po kilkudziesięciu sekundach. 21-latek wjeżdżając w jeden z zakrętów rozbił swój samochód.

W trakcie czynności policjanci znaleźli przy zatrzymanym narkotyki w postaci środków psychotropowych pod nazwą alpha PVP katynon. Mundurowi ustalili także, że 21-latek dokonał kilka dni wcześniej kradzieży elementów wyposażenia z remontowanego mieszkania przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu o wartości ponad 2 tys. zł, a także w maju tego roku kradzieży z włamaniami do samochodów przy ul. Basztowej i Krasińskiego w Wałbrzychu. Właściciele pojazdów straty oszacowali na łączną kwotę 900 zł. Funkcjonariusze odzyskali cześć skradzionego mienia.

Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, za posiadanie narkotyków, kradzież i kradzieże z włamaniami. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz dodatkowo wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

22 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica