Udany wyjazd karateków

Trzy medale z turnieju Koronea Cup w Kielcach przywieźli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych. Na podium stanęli Julia Obuchowska, Kuba Nowak i Dominik Obuchowski. Wszyscy zajęli trzecie miejsce.

karate_kielce

Turniej organizowany był w ramach II Świętokrzyskiej Ligi Karate w konkurencji kumite – walki, na którym stawiło się 167 zawodników w klubów całej Polski. Do Kielc pojechała trzyosobowa reprezentacja OBI Wałbrzych i wszyscy uplasowali się w ścisłej czołówce zawodów zajmując medalowe miejsca. Brązowe medale zdobyli: Julia Obuchowska , która startowała w kat. dziewcząt 10-11 lat +40 kg, Dominik Obuchowski (14 lat) startujący w kat. 14-15 lat +60 kg oraz Kuba Nowak w kat. 12-13 lat +55kg. Walki we wszystkich grupach stały na bardzo wysokim poziomie.

Trenerem i sędzią podczas zawodów był sensei Tomasz Obuchowski, a trenerem i kierownikiem ekipy była sempai Agnieszka Obuchowska.