Na sygnale, Polecamy

Ukradł puszkę piwa i zaatakował ekspedientkę

Zaczęło się od drobnej kradzieży. Mężczyzna ukradł puszkę piwa w jednym ze sklepów w Boguszowie-Gorcach. Następnie chcąc zatrzymać skradzioną rzecz zaatakował ekspedientkę. Dzięki szybkiej reakcji policjantów 49-latek został zatrzymany na gorącym uczynku.

sdr

Do kradzieży rozbójniczej doszło w zeszły wtorek po godzinie 15:00. Mężczyzna ukradł puszkę piwa o wartości kilku złotych, co zauważyła pracownica sklepu i natychmiast zareagowała. Złodziej nie zamierzał odpuścić i za wszelką cenę chciał wynieść alkohol ze sklepu, nie płacąc za niego. Nawet uderzył kobietę ręką w twarz. Na szczęście w wyniku zdarzenia nic poważnego jej się nie stało.
Zaalarmowani przez pokrzywdzoną boguszowscy policjanci szybko udali się na miejsce zgłoszenia i jeszcze na terenie sklepu zatrzymali 49-latka. Podejrzanemu mężczyźnie za dokonanie kradzieży rozbójniczej grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Decyzją sądu sprawca został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesiące.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

18 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica