Na sygnale, Polecamy

Ukradł whisky i pobił ochroniarza

Najpierw dokonał kradzieży markowego alkoholu w jednym ze sklepów znajdujących się przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu, a następnie pobił ochroniarza obiektu. Dzięki szybkim działaniom wezwanych na miejsce policjantów 24-latek został zatrzymany na gorącym uczynku.

Do kradzieży doszło w miniony poniedziałek po godz. 12:00. Mieszkaniec Boguszowa-Gorc ukradł z marketu butelkę whisky, co zauważył pracownik ochrony, który próbował zatrzymać złodzieja. Ten nie zmierzał odpuścić i w efekcie pobił ochroniarza, szarpiąc go i okładając po twarzy.

Zaalarmowani policjanci dzięki szybkiej reakcji na zgłoszenie zatrzymali napastnika na gorącym uczynku. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

13 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica