Na sygnale, Polecamy

Ukradł wódkę i pokazał nie swój dowód

Ukradł własnemu ojcu dowód osobisty, dokonał kradzieży sklepowej, a kiedy został złapany przez ochronę obiektu i na miejsce przyjechali policjanci, 42-latek podczas legitymowania posłużył się cudzym dokumentem tożsamości. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyzna nie jest tym za kogo się podaje i zatrzymali go. Mundurowi udowodnili podejrzanemu popełnienie innych przestępstw.

dav

Do zdarzenia doszło w minioną środę nad ranem. 42-latek wszedł do sklepu przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu i ukradł z niego butelkę wódki, co zauważyli pracownicy ochrony obiektu, którzy ujęli mężczyznę i wezwali na miejsce policjantów. Funkcjonariusze podczas legitymowania poprosili wałbrzyszanina o okazanie dowodu osobistego. Już po chwili okazało się, że sprawca kradzieży posłużył się cudzym dokumentem tożsamości. 42-latek został więc przez policjantów zatrzymany.
W toku dalszych czynności mundurowi udowodnili mężczyźnie, że tego samego dnia ukradł dowód osobisty własnemu ojcu, a 18 marca tego roku w rejonie ul. Beethovena w Wałbrzychu dokonał kradzieży 47 metrów kabla telekomunikacyjnego, działając w ten sposób na szkodę jednej z ogólnopolskich firm i powodując straty w kwocie 1250 złotych.
Wałbrzyszanin stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

26 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica