Na sygnale, Polecamy

Ukrywał ponad kilogram marihuany

Z tej ilości można byłoby wyprodukować ponad 2 tysiące porcji handlowych tego narkotyku. „Zioło” miał w swoim mieszkaniu 45-letni wałbrzyszanin. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

duzo_narkotykow

Kryminalni z Wałbrzycha realizując informację własną zatrzymali 45-latka, który w miejscu zamieszkania przy ul. Niepodległości przechowywał ponad kilogram marihuany. Sprawca wytworzył z konopi indyjskich olej w ilości około 500 ml. W mieszkaniu policjanci odnaleźli też i zarekwirowali 54 sztuki grzybków halucynogennych, wagę laboratoryjną, młynek do mielenia suszu oraz pojemnik z nasionami. W toku dalszych czynności z mężczyzną w przydomowej szklarni należącej do zatrzymanego mundurowi ujawnili także 6 sztuk roślin konopi indyjskich o wysokości około metra każda.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawę grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

10 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica