Aglomeracja Wałbrzyska, Mieroszów, Polecamy

Umiesz lepić, no to pokaż!

Już w tę niedzielę (26 lutego) startuje V Festiwal Lepienia Bałwanów, który jak zwykle odbędzie się w Sokołowsku na polanie koło Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Rodziców z dziećmi nie trzeba chyba zapraszać. To może być ostatnia okazja, by pobawić się i poszaleć na śniegu.

festiwal_lepienia_balwanow

Początek Festiwalu zaplanowano o godz. 11:00, a zapisywać się do poszczególnych konkurencji będzie można od 9:00 do 10:45. Głównymi organizatorami imprezy jest sołectwo w Sokołowsku i Towarzystwo Rozwoju Sokołowska.

W tym roku przygotowano mnóstwo atrakcji, a gwoździem programu będzie konkurs lepienia bałwanów, który odbędzie się w czterech kategoriach: indywidualna (jeden uczestnik), zespołowa dziecięca (trzech uczestników), zespołowa dla dorosłych (trzech uczestników), rodzinna (nieograniczona ilość członków rodziny). Nagrody przewidziano dla trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii. Pod uwagę brana będzie: pomysłowość i kreatywność, estetyka wykonania oraz wykorzystanie elementów ekologicznych. Organizatorzy zachęcają też do wzięcia udziału w dwóch innych konkurencjach. Zjazd na czas, jak sama nazwa wskazuje, polega na zjeździe na zakupionym przez organizatora „sprzęcie” z górki. Oczywiście liczy się czas. Można też wziąć udział w biegach  SokoSki, które odbędą się w stylu dowolnym w kilku kategoriach: dzieci w wieku do I klasy podstawówki (na dystansie 100 m), dzieci z klas I-II (na dystansie 600 m), dzieci z klas III-IV (na dystansie 1 km), dzieci z klas V-VI (na dystansie 2 km), rodzinny bieg sztafetowy (2 dzieci + 1 dorosły) lub (2 dorosłych + 1 dziecko). W każdej kategorii dziecięcej przewidziano podział na chłopców i dziewczęta.

Uczestnicy wszystkich konkurencji wezmą udział w losowaniu 3 głównych nagród, przygotowanych przez organizatorów. W planach jest ognisko, grochówka, kiełbaski i słodkie przysmaki.

25 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica