Na sygnale, Polecamy

Umyślnie potrącił pieszych

Młody wałbrzyszanin odpowie za narażenie pieszych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna (27 lat) w miniony czwartek wieczorem przy ul. Młynarskiej w Wałbrzychu kierując samochodem dostawczym umyślnie zjechał z jezdni i potrącił idących chodnikiem pieszych.

Pokrzywdzeni to dwie kobiety w wieku 22 i 18 lat oraz 23-letni wałbrzyszanin. Dodatkowo, sprawca zaatakował 22-latkę uderzając ją kilkakrotnie pięścią w twarz, powodując poważne obrażenia głowy. Następnie napastnik uciekł.
Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci ustalili, że kierujący to były partner 22-latki. Poszukiwany mężczyzna już po kilku minutach został zatrzymany przy ul. Niepodległości, a jego samochód zabezpieczony do celów procesowych na parkingu strzeżonym.
W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 27-letni wałbrzyszanin w momencie popełnienia czynu był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie 1,25 promila alkoholu. Podejrzany decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

23 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica