Aktualności, Polecamy

Unijne miliony na wyciągnięcie ręki

Jak napisać projekt, gdzie znaleźć dofinansowanie i jak z niego skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą mieszkańcy całego regionu dzięki Dolnośląskiemu Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy. W lutym DWUP ruszył z mobilnym punktem informacyjnym Akademii Inspiracji.

– Wzmacniamy działanie. Oprócz stałego punktu informacyjnego we Wrocławiu, będziemy wspierać zainteresowanych naszymi projektami i informować o funduszach unijnych również w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. To kolejny element rozwijania Akademii Inspiracji DWUP, w ramach której od lat organizujemy wyjazdowe spotkania w całym regionie – mówi Ewa Grzebieniak, dyrektor DWUP i dodaje. – A jest o co powalczyć, ponieważ w 2018 roku na rynek pracy przeznaczone zostaną 534 mln zł. Większość środków to fundusze unijne w dyspozycji DWUP. Wszystkim zainteresowanym chcemy pomóc w sięgnięciu po wsparcie. A to ma pomóc rozwiązywać konkretne problemy Dolnoślązaków.

W ramach mobilnego punktu informacyjnego Akademii Inspiracji DWUP wszyscy zainteresowani będą mogli pozyskać informacje związane z aplikowaniem o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, którymi dysponuje DWUP. Udzielane będą również informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w projektach unijnych. A także szczegóły związane z warunkami, kryteriami i procedurami obowiązującymi przy przyznaniu dotacji.

– Chcemy, by w jednym miejscu zarówno beneficjenci, jak i osoby uczestniczące w projektach uzyskały pełną informację – dodaje dyrektor Grzebieniak.

Spotkanie w Wałbrzychu zaplanowano w najbliższy piątek (9 lutego), przy ul. Ogrodowej 5b w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pok. 4. Punkt otwarty będzie w godz. 8.00-15.00.

Fot. użyczone (DWUP)

7 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica