Na sygnale, Polecamy

Uratowali go przed skokiem z mostu

Funkcjonariusze uratowali życie 33-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu kolejowego. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej interwencji, stróże prawa zapobiegli tragedii.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Tuż po godz. 16:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na wiadukcie kolejowym nad ul. Wieniawskiego stoi mężczyzna, który próbuje popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Mundurowi musieli działać szybko. Desperat chcąc skoczyć z wiaduktu przeszedł już przez barierki ochronne. Jeden z funkcjonariuszy podszedł do niego i zaczął rozmawiać. To pomogło. Mężczyzna uspokoił się i dał się namówić na zejście z mostu.

Funkcjonariusze przekazali następnie 33-latka przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec Wałbrzycha żyje.

Fot. ilustracyjne

8 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica