Na sygnale, Polecamy

Uwaga na czerwone światło

Aż 18 wykroczeń niestosowania się do sygnalizacji świetlnej ujawnili w miniony czwartek policjanci z wałbrzyskiej drogówki. Mundurowi przez cały dzień w różnych rejonach Wałbrzycha prowadzili akcję „Czerwone światło”.

Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zachowanie się kierujących przy dojeżdżaniu do przejść dla pieszych oraz skrzyżowań kierowanych sygnalizacją świetlną. Działania przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że wciąż są kierowcy, którzy lekceważą przepisy. Policjanci ujawnili aż 18 wykroczeń niestosowania się do sygnalizacji świetlnej.

Przypomnijmy, że wjazd za sygnalizator, kiedy jest to zabronione, może zakończyć się wypadkiem drogowym. Za niestosowanie się do sygnalizatora funkcjonariusze mogą ukarać kierującego mandatem karnym w kwocie od 300 do 500 złotych oraz nałożyć 6 punktów karnych.

Fot. ilustracyjne

16 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica