Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Uwaga pasażerowie! Musicie o tym wiedzieć

Od 1 stycznia 2018 roku zmianie ulegną rozkłady jazdy linii komunikacyjnych: A, 5 oraz 15. Dla pasażerów poruszających się po Wałbrzychu, ale także po Aglomeracji Wałbrzyskiej, kilka korekt jest naprawdę istotnych.

W Zarządzie Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu zdecydowano, że ze względu na nikłe zainteresowanie znikną z rozkładu jazdy tzw. „kursy nocne”. Ten o godz. 0:15 z Dworca Głównego w kierunku Podzamcza oraz o godz. 3:24 z Podzamcza w kierunku Dworca Głównego. Z kolei kurs linii C o godz. 23:30 z Placu Solidarności nadal będzie realizowany.

Zmienione zostaną też godziny kursowania niektórych autobusów linii nr 5. Przesunięta zostanie godzina odjazdu „Piątki” z Głuszycy w kierunku Wałbrzycha z godz. 6:32 na 6:28 oraz ze Śródmieścia w kierunku Rzeczki z godz. 5:37 na 5:32 i z Rzeczki w kierunku Wałbrzycha z godz. 6:26 na 6:23.

Po przeprowadzonych badaniach liczby przewożonych osób z rozkładu jazdy usunięte zostaną także wybrane kursy linii nr 15 realizowane przez ul. Beethovena.

Fot. ilustracyjne

29 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica