Aktualności, Polecamy

Uwaga! Pociągi pojadą inaczej

Od niedzieli (10 grudnia) zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich. Warto się z nim dokładnie zapoznać. Pasażerowie mogą liczyć na większą częstotliwość kursowania pociągów, nowe połączenia, a także większy komfort podróżowania.

Od tej niedzieli mieszkańcy Wałbrzycha będą mieli do dyspozycji kilkanaście par połączeń do i z Wrocławia, a także dodatkowe kursy do Świdnicy i Dzierżoniowa przez Jaworzynę Śląską. Ponadto uruchomione zostanie dodatkowe 7 par połączeń do Legnicy skomunikowane w Jaworzynie Śląskiej z pociągami do Wałbrzycha. Zmiany wprowadzone zostaną również w połączeniu Wrocław-Kudowa Zdrój.

– Z każdym nowym rozkładem jazdy staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i oferować im coraz bardziej komfortowe warunki. Cieszy mnie fakt, że udało się nawiązać współpracę z Czechami. Dzięki temu podróżni wkrótce będą mogli dojechać do Lichkova i Ústí nad Orlicí, a od 28 kwietnia nawet do Adršpach i zobaczyć słynne Skalne Miasto – mówi Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego.

Fot. użyczone

9 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica