Sport

Victoria przegrała sparing z trzecioligowcem

Dokładnie rzecz biorąc nasi siatkarze polegli wczoraj w starciu z Bielawianką Bielawa ulegając rywalowi 1:3. Wprawdzie tylko w pierwszym secie nasi grali w podstawowym składzie, ale to nie usprawiedliwia całkowicie porażki. W najbliższą sobotę gramy w lidze z Opolem.

W pierwszej partii wałbrzyszanie grali swobodnie i pewnie zdobywali punkty, wygrywając tę odsłonę do 17. W tym secie Victoria PWSZ grała w składzie: Leński, Wierzbicki, Olszewski,  Zieliński, Gądek, Ostapiuk i Tomiałowicz. Potem trener Janusz Ignaczak zaczął rotować składem i gra naszych „siadła. Przegraliśmy kolejne trzy sety, odpowiednio do: 23, 22 i raz jeszcze do 22. To niezbyt dobrze wróży przed ligowym starciem wałbrzyszan w sobotę z AZS Politechniką Opolską.