Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

W Głuszycy szacują straty

Ma to związek z ulewnym deszcze i burzami, które w miniony weekend przeszły nad regionem. Obfity spływ wód powierzchniowych najwięcej szkód wyrządził w Kolcach i Głuszycy Górnej, gdzie doszło do wielu podtopień.

Podtopienia

W gminie powołano już komisje ds. szacowania wysokości strat w infrastrukturze oraz w gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach. W czasie wizji lokalnych członkowie komisji oszacują wielkość szkód. – Osoby, które ucierpiały na skutek ostatnich ulewnych opadów deszczu, gradu i lokalnych podtopień prosimy o zgłaszanie się do zastępcy burmistrza Grzegorza Szymańskiego, który zajmuje się koordynacją spraw związanych z szacowaniem szkód – mówi Roman Głód, burmistrz Głuszycy.

Dodatkowo ważna informacja dla mieszkańców. Worki z piaskiem składowane są na terenie bazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej przy ul. Kłodzkiej. W przypadku zagrożenia powodziowego worki mają być wydawane lub dowożone pod wskazany adres po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pracownikiem urzędu miejskiego, Piotrem Wąsikiem pod nr tel. 512 272 696.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

31 maja 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica