Na sygnale, Polecamy

W napadzie złości uszkodziła samochód

Kobieta w napadzie furii zniszczyła zaparkowany przy ul. Moniuszki samochód dostawczy. Nie uszło jej to płazem, bo po dwóch tygodniach od zdarzenia została zatrzymana. Za zniszczenie mienia 29-latce grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Funkcjonariusze w połowie lipca otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że nieznany sprawca kopiąc zniszczył zaparkowany przy jezdni samochód. Uszkodzeniu uległ lewy bok dostawczaka – przednie drzwi oraz błotnik, a także pokrywa silnika. Nieznany sprawca spowodował straty na rzecz pokrzywdzonej 48-latki w kwocie blisko 1500 zł.
Dzięki pracy operacyjnej i realizacji informacji własnych policjanci w ostatni poniedziałek zatrzymali 29-letnią kobietę odpowiedzialną za zniszczenie pojazdu. W trakcie czynności podejrzana przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Mieszkanka Wałbrzycha oświadczyła, że w momencie popełniania przestępstwa była bardzo zdenerwowana i wyładowała swoją frustrację na napotkanym przez nią przypadkowym pojeździe. Teraz za ten czyn może trafić za kraty więzienia na 5 lat.
Fot. ilustracyjne

7 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica