Aktualności, Polecamy

W sprzedaży jest już tom 1 o Wałbrzychu

Na życzenie czytelników wydawnictwo Errata Kubara Lamina wznowiło pierwszy tom albumu „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”. Nasza publikacja została wyprzedana już kilka miesięcy po jej ukazaniu się, ale nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlatego mamy dobrą wiadomość. Od teraz znów można kupić tom 1 kultowego wydawnictwa w cenie 49,90 zł.  

W porównaniu z pierwszym wydaniem, nowe – wzbogacone zostało o wersję anglojęzyczną w podpisach pod pocztówkami. Uaktualniony został spis nazw placów i ulic Wałbrzycha, pojawiło się też kilka nowych pocztówek, uzupełniających pierwotny zbiór.

W sumie album zawiera ponad 300 starych pocztówek, prezentujących wybrane fragmenty miasta w jego obecnych granicach administracyjnych. Z kilkoma wyjątkami przedstawiają one przede wszystkim architekturę miasta, która jest tematem przewodnim albumu. Oczywiście ze względu na objętość publikacji, nie jest to jeszcze pełny zbór pocztówek dotyczący tej tematyki.

Drugie wydanie albumu „Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom I” jest tradycyjnie wydane na papierze kredowym, w pełnym kolorze oraz sztywnej oprawie.

Album już jest w sprzedaży. Można go kupić już w redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego, nieco później do nabycia będzie też m.in. w Muzeum Porcelany oraz w Starej Kopalni.

Mamy dla was wyjątkową promocję!

Tylko w redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego od tego czwartku (4 stycznia) kupisz wspaniałe albumy o Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim w promocyjnych, noworocznych cenach.

Oferujemy Państwu w pakiecie trzy albumy:

„Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom I” (II wydanie, poprawione i uzupełnione)

„Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom II”

„Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”

Cena jednego albumu wynosi 49,90 zł

Przy zakupie dwóch albumów, za drugi płacisz tylko 50 % ceny (49,90 +24,95) – razem 74,85 zł

Przy zakupie trzech albumów, za trzeci zapłacisz tylko 10 zł (49,90 + 49,90 +10) – razem 109,80 zł

Fot. (red)

4 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica