Na sygnale, Polecamy

W święta spokojnie

Policja podsumowała wielkanocny weekend na drogach powiatu wałbrzyskiego. Od 14 do 17 kwietnia trwały działania pod kryptonimem „Wielkanoc”. W tym czasie doszło do dwóch wypadków, 21 kolizji i zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców.

policja13

Podczas akcji mundurowi zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości, stan trzeźwości, stosowanie przez kierowców i pasażerów pasów bezpieczeństwa oraz sposób przewożenia dzieci, a także na stan techniczny pojazdów.

W wyniku prowadzonych działań od 14 do 17 kwietnia funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista 46-letni mieszkaniec Wałbrzycha miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Odnotowano 2 wypadki drogowe, w których na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Na ulicach powiatu wałbrzyskiego doszło też do 21 kolizji.

Fot. ilustracyjne

19 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica