Aktualności, Polecamy

Wałbrzych przedsiębiorcom

Pod takim hasłem w Starej Kopalni odbyła się w zeszły czwartek (20 września) konferencja z udziałem przedstawicieli biznesu, instytucji związanych z przedsiębiorczością, urzędników i samorządowców z prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem na czele.

– Jako miasto będziemy wspierać każdą inicjatywę, która przyczynia się do rozwoju gospodarczego naszej gminy. Dziś mówimy o zupełnie innych wyzwaniach niż jeszcze 2-3 lata temu. Spotykając się z przedsiębiorcami najczęściej słyszę, iż brakuje im pracowników. Wiem, że szukacie ich Państwo za granicą, ale procedury są zbyt skomplikowane. Będę o tym rozmawiał z wojewodą – mówił prezydent Roman Szełemej.

W trakcie konferencji przedsiębiorcy uzyskali informacje na temat: preferencji i ulg inwestycyjnych oraz terenów inwestycyjnych w Wałbrzychu, pożyczek inwestycyjnych i hipotecznych oraz grantów na doradztwo dla MiŚP, wsparcia przedsiębiorców z obszaru Aglomeracji Wałbrzyskiej w ramach środków unijnych RPO 2014-2020 oraz poznali możliwości związane z zatrudnianiem obcokrajowców.

Organizatorem wydarzenia była firma Petra Consulting oraz Gminne Centrum Obsługi Inwestorów działające przy Urzędzie Miejski w Wałbrzychu.

Fot. użyczone (UM Wałbrzych)

21 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica