Polecamy, Sport

Walka o Puchar Narodów już trwa

Trzecia runda serii Pucharu Narodów w WKKW już za niecałe trzy tygodnie rozstrzygnie się na hipodromie w Morawie podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials. W klasyfikacji ogólnej, po turniejach we włoskim Vairano i brytyjskim Houghton Hall prowadzą Szwedzi.

Cykl Pucharu Narodów w WKKW, który w tym sezonie składa się z ośmiu imprez, wystartował w kwietniu we Włoszech. Strzegom będzie gospodarzem kolejnej, trzeciej rundy, która odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca. Zwycięzców całego cyklu poznamy w połowie października, podczas zawodów w Boekelo w Holandii.

Po rozegranych pod koniec maja zawodach w Houghton Hall w pucharowym rankingu prowadzą Szwedzi, na drugim miejscu są ex aequo Francuzi oraz ubiegłoroczni zwycięzcy – Niemcy, a na kolejnym drużyna ze Stanów Zjednoczonych.

– W Strzegomiu zapowiada się ciekawa sportowa rywalizacja, która jednocześnie będzie testem nowego formatu olimpijskiego – mówi Marcin Konarski, dyrektor zawodów.

Fot. użyczone/Lotto Strzegom Horse Trials

 

9 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica