WALS: Lider nie do zatrzymania

Wałbrzyska Amatorska Liga Siatkówki ma w tym sezonie wyraźnego dominatora. Jest nim zespół Sportingu, który zmiana ze swej drogi kolejnych rywali. Na inaugurację rundy rewanżowej lider bez przeszkód 3:0 pokonał AZS PWSZ.

W pierwszym meczu 8 kolejki WALS Sporting wyraźnie wygrał z osłabionym AZS-em PWSZ 3:0. Tylko w pierwszym secie akademicy starali się dotrzymać kroku mistrzom. W kolejnym meczu Farciarze stoczyli zacięty pojedynek z Caffee Duet Tesco przegrywając ostatecznie 1:2 . Największą niespodziankę sprawili młodzi gracze z Jedliny-Zdroju urywając seta 3 drużynie w tabel AZS PWR. Politechnicy schodzili z boiska wyraźnie zaskoczeni i zdenerwowani. Potyczka dwóch Chełmców odbędzie się w innym terminie. Zawodnikiem kolejki został Maciej Kulesza (Farciarze).