Na sygnale, Polecamy

Wandal poprzewracał kwietniki

Trudno uwierzyć w opis tego zdarzenia. No bo jak wytłumaczyć fakt, że młody człowiek zaraz po wyjściu z kamienicy przewraca dwie donice z kwiatami? Bez powodu. Tak po prostu. Wkrótce po swoim wybryku został zatrzymany przez strażników miejskich.

wandal_gdanska

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek o godz. 20:5 przy ul. Gdańskiej w samym centrum Wałbrzycha. Z jednej z bram wyszedł młody mężczyzna. Przewrócił dwie donice z kwiatami, a następnie skierował się w stronę Placu Magistrackiego, gdzie przewrócił kolejny kwietnik. Następnie udał się w stronę ulicy Słowackiego. Czy tam chciał dokończył swoje „dzieło”? Został jednak zatrzymany przez strażników miejskich, ponieważ jego „spacer” cały czas był obserwowany przez operatorów monitoringu wizyjnego. Wandal został ujęty, noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie miał okazję wytrzeźwieć. Grozi mu kara grzywny do 5000 zł.

Tak wyglądają suche fakty. Warto jednak przyjrzeć się bliżej sprawcy tego bezsensownego czynu. Dawid B. ma 23 lata, urodził się i mieszka w Wałbrzychu. Dotąd aż 24 razy spotykał na swej drodze strażników miejskich, którzy podejmowali wobec niego różne interwencje związane z rozmaitymi wykroczeniami.

Fot. użyczone (SM Wałbrzych)

16 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica