Na sygnale, Polecamy

Wandale i amator bratków

Pełne ręce roboty mieli mundurowi w nocy z 6 na 7 maja przy u. Gdańskiej w Wałbrzychu. Najpierw „namierzyli” miłośnika bratków, który wyrywał sadzonki z kwietników, a później chuliganów, którzy poprzewracali kilka donic.   

wandale_bratki

W środku nocy operator monitoringu zauważył młodego mężczyznę, który idąc ulicą Gdańską wyrywał z donic sadzonki bratków. Po chwili na miejscu był już patrol policji. Na widok funkcjonariuszy wyrzucił kilkanaście sadzonek, ale nie uniknął kary. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Chwilę później przy ulicy Gdańskiej pojawiła się grupa trojga młodych osób. Ich zachowanie od razu wzbudziło zainteresowanie operatora monitoringu. Po chwili „spaceru” młodzież przystąpiła do dzieła zniszczenia. Najpierw nastoletnia dziewczyna usiłowała poprzewracać donice, jednak te okazały się za ciężkie. Z pomocą przyszedł jej kolega, który łącznie przewrócił 7 kwietników. Młodego wandala udało się bardzo szybko schwytać. Jego sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Wałbrzychu – Wydział Rodzinny i Nieletnich.

Fot. użyczone (Straż Miejska Wałbrzych)

13 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica