Polecamy, Sport

Ważny partner wałbrzyskich tenisistów

Końcówka czerwca okazała się niezwykla istotna dla przyszłości Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego Atri Wałbrzych. Przedstawiciele klubu z Parku Sobieskiego podpisali umowę z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Na mocy podpisanej 24 czerwca umowy WSSE obejmie w 2019 roku patronat nad rozgrywkami Amatorskiej Ligi Tenisowej WKT Atri. Umowa przewiduje wsparcie finansowe rozgrywek w zamian za działania reklamowe i promocyjne na rzecz sponsora. W efekcie na stronie internetowej klubu oraz kortach tenisowych w Parku Sobieskiego pojawią się odpowiednie elementy reklamowe. „Mam nadzieję, że nie będzie to jedyny rezultat zawarcia bliższej współpracy, która obu stronom przyniesie wiele korzyści, a przede wszystkim przyczyni się do podniesienia na wyższym poziom rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisowej”, powiedział Piotr Kaczmarczyk, prezes klubu.
fot. archiwum
(ben)

8 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica