Kultura, Polecamy

Weekend pod parą

Już w najbliższą sobotę i niedzielę, 4 i 5 sierpnia, zapraszamy na muzealną bocznicę Muzeum Kolejnictwa na Śląsku na spotkanie – oko w oko – z jedynym czynnym na Dolnym Śląsku parowozem TKt48-18. Przez cały dzień organizowane będą przejazdy po tzw. Trasie Parowozowej.

Każdy odwiedzający w tych dniach Muzeum nie tylko będzie miał okazję obejrzeć autentyczny, zabytkowy parowóz przy pracy, ale także przyjrzeć się pracy Drużyny Parowozowej.

Ceny biletów: bilety wstępu jednorazowe – dorośli 19 zł, dzieci i młodzież ucząca się 14 zł. Bilet rodzinny 60 zł (2+2). Dzieci do 3 lat wchodzą do Muzeum nieodpłatnie. Bilet rodzinny przysługuje rodzicom z dwojgiem lub więcej, własnych dzieci.

Cena biletu obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem stałej ekspozycji zabytkowego taboru kolejowego (wybranych jednostek) oraz makiety kolejowej. Bilety na przejazd Trasą Parowozową: dorośli, dzieci i młodzież ucząca się 10 zł. Dzieci do 3 lat uczestniczą w przejeździe nieodpłatnie, pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Przejazdy odbywają się w godzinach: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ostatnia jazda!

Fot. użyczone (Mariusz Sitowski)

 

2 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica