Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Wieczór z filmem i muzyką. Wygraj zaproszenia

Ladies Night to wyjątkowy wieczór w Cinema City, zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pań! Podczas najbliższej edycji obejrzymy przedpremierowo dramat muzyczny „Vox Lux” z brawurową rolą Natalie Portman. Ponadto na wszystkie panie czekają konkursy z nagrodami oraz powitalne upominki. Zapraszamy w czwartek 18 kwietnia o godz. 19:30. Rozdajemy bilety na to niezapomniane wydarzenie.

Wieczór Ladies Night jest specjalnym wydarzeniem, podczas którego zabiegane panie mogą wreszcie przeznaczyć czas tylko dla siebie, spędzając miłe chwile w gronie przyjaciółek.
W kwietniowy wieczór zaprezentowany zostanie najnowszy dramat muzyczny „Vox Lux”. Główną bohaterką filmu jest Celeste (Natalie Portman), wielka gwiazda muzyki pop, zmagająca się z traumami z przeszłości. Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia doprowadziła ją na szczyt sławy. Dynamicznie rozwijającą się karierę na tle ataków terrorystycznych czy też szkolnych strzelanin, uważnie śledziły media, zafascynowane postępami młodej artystki. Porywający, prowokujący obraz każdą z pań skłoni do przemyśleń.
Film oparty na oryginalnych piosenkach, które stworzyła jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku – Sia, to wydarzenie, którego nie można przegapić! Wybierz się na Ladies Night do kina Cinema City w Wałbrzychu sama lub z koleżanką i przenieś się do fascynującego, ale i mrocznego świata muzyki: zobacz wybitne kreacje Natalie Portman i Jude’a Law, znajdź chwilę na dobry film w przedświątecznej gonitwie.
Dla czytelników mamy 4 podwójne zaproszenia na Ladies Night w Wałbrzychu. Wystarczy wysłać maila z imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres: sekretariat@walbrzyski.pl. Na wiadomości czekamy do środy (17 kwietnia), do godz. 12:00. Do zwycięzców oddzwonimy.
Fot. użyczone (Cinema City)

16 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica