Polecamy, Sport

Wielkie ściganie na hałdzie

Dominik Olszowy rozgromił konkurencję podczas III i IV rundy mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski enduro, rozegranych w miniony weekend w Wałbrzychu. Zawodnik CKM Cieszyn dwukrotnie pokonał, najszybszego polskiego motocyklistę na tegorocznym Dakarze – Macieja Giemzę. Trzeci wynik uzyskał Sebastian Krywult. W stawce quadów triumfował Damian Rajczyk.

Organizatorem zawodów na Hałdzie „Wiesław” oraz na stadionie w dzielnicy Sobięcin było Stowarzyszenie Motochełmiec Wałbrzych, które powstało dzięki grupie entuzjastów, chcących kontynuować ponad 15-letnią tradycję imprez enduro i cross country w Wałbrzychu.

– Uznaliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby podnosić rangę off-roadowych imprez w naszym mieście i promować wałbrzyską hałdę oraz tor. Dziś wiemy, że była to dobra decyzja. Cieszymy się, że mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski enduro pojechały bezpiecznie i zgodnie z regulaminem, a zawodnicy wywieźli z Wałbrzycha wspaniałe wrażenia – podsumowuje Stanisław Radwański, prezes Stowarzyszenia Motochełmiec Wałbrzych, uczestnik Rajdu Dakar oraz inicjator imprez enduro i cross country w Wałbrzychu.

Więcej o samych zawodach wraz z wynikami, a także fotorelacja w kolejnym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego w poniedziałek, 25 czerwca.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

22 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica