Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Wielkie święto w małej gminie

Fundacja Edukacyjno-Społeczna Polny Kwiat, Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach, Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie oraz Karczma Jedynak wspólnie zorganizowali trzydniowe obchody Święta Niepodległości.

11_listopada_stare_bogaczowice

W zeszły piątek na terenie strzelnicy nad zalewem odbyły się zawody dla młodzieży szkolnej, natomiast w niedziele strzelali dorośli. Z kolei świętowanie w dniu 11 listopada rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele św. Józefa w Starych Bogaczowicach, po której wszyscy mogli podziwiać wystawę militariów i pamiątek w Karczmie Jedynak nad zalewem. Tego samego dnia o godz. 16: 00 odbyła się wieczornica patriotyczna. Mieszkańcy gminy spotkali się w sali sołeckiej w Starych Bogaczowicach, gdzie mogli oklaskiwać patriotyczne występy artystyczne dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów i pysznego poczęstunku.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

14 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica